Sadira Earrings - Sølv

Nava Copenhagen

Sadira Earrings - Sølv

140,00 kr.350,00 kr.Sat ned hos butikken
Salgsbetingelser
Pris140,00 kr.
Fragt39,00 kr.
Totalpris179,00 kr.
Leveringstid1-3 hverdage
LagerstatusPå lager
ButikNava Copenhagen
EAN5715461007752
Pris hentetfor 5 dage siden
Gå til Nava Copenhagen

Affiliate-link: vi kan få provision af butikken, hvis du køber. Prisen er den samme for dig, og det påvirker ikke rækkefølgen. Hvordan vi tjener penge

Vi har lige nu kun dette ene tilbud på varen. Så snart en anden butik fører den, kan du sammenligne dem her.

Prisen er som butikken oplyste den, sidst vi hentede deres produktfeed. Butikken kan have ændret den siden. Prisen i butikkens kurv er den gældende.

Om varen

Sadira Earrings er et par skønne ørestikker, der oser af tidløs skønhed. Inspireret af havets bølger, har disse øreringe en fin og unik struktur, der fanger essensen af naturens blide bevægelser. Sadira Earrings består af to dele, hvor hver del bølger på

Beskrivelsen kommer fra Nava Copenhagen og er gengivet som butikken har skrevet den.

Andre varer du kan sammenligne

Se hele Nava Copenhagen
  • −85 %Ciara Ear Cuff - Sølv

    Nava Copenhagen

    Ciara Ear Cuff - Sølv

    30,00 kr.200,00 kr.
    + 39,00 kr. i fragt
    Nava CopenhagenUdsolgt1-3 hverdage
  • −86 %Boa Dangle Studs - Sølv

    Nava Copenhagen

    Boa Dangle Studs - Sølv

    50,00 kr.350,00 kr.
    + 39,00 kr. i fragt
    Nava CopenhagenUdsolgt1-3 hverdage
  • −83 %Petite Boa Studs - Sølv

    Nava Copenhagen

    Petite Boa Studs - Sølv

    50,00 kr.300,00 kr.
    + 39,00 kr. i fragt
    Nava CopenhagenPå lager1-3 hverdage
  • −60 %Amara Ear Cuff - Sølv

    Nava Copenhagen

    Amara Ear Cuff - Sølv

    72,00 kr.180,00 kr.
    + 39,00 kr. i fragt
    Nava CopenhagenPå lager1-3 hverdage
  • −60 %Shusui Petite Studs - Sølv

    Nava Copenhagen

    Shusui Petite Studs - Sølv

    80,00 kr.200,00 kr.
    + 39,00 kr. i fragt
    Nava CopenhagenUdsolgt1-3 hverdage
  • −60 %Fani Ear Cuff - Sølv

    Nava Copenhagen

    Fani Ear Cuff - Sølv

    80,00 kr.200,00 kr.
    + 39,00 kr. i fragt
    Nava CopenhagenPå lager1-3 hverdage
  • −60 %Petite Hoops - Silver

    Nava Copenhagen

    Petite Hoops - Silver

    84,00 kr.210,00 kr.
    + 39,00 kr. i fragt
    Nava CopenhagenPå lager1-3 hverdage
  • −60 %Estella Ear Cuff - Sølv

    Nava Copenhagen

    Estella Ear Cuff - Sølv

    88,00 kr.220,00 kr.
    + 39,00 kr. i fragt
    Nava CopenhagenPå lager1-3 hverdage